Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do


» przeczytaj wszystkie opinie

Magnesy Neodymowe Black Magnet zestawienie

Zamów magnes neodymowy i zwiększ skuteczność swoich działań. Do wykrywania metali w miejscach, w których przedmioty znajdują się na lądzie służą wykrywacze metali. Łowienie magnesem polega natomiast na znajdowaniu obiektów metalowych w zbiornikach wodnych za pomocą silnych magnesów neodymowych. Nasz sklep internetowy DETECT posiada rozbudowaną ofertę produktów. Działamy też stacjonarnie w Gdańsku. 


Magnes neodymowy - zamów przez Internet 

Zastanawiasz się co może być na dnie jeziora w pobliżu miejsca zamieszkania? Ludzie, którzy byli na tyle ciekawi, aby przymocować magnes na końcu liny, znaleźli interesujące znaleziska - wielu z nich było bardzo zaskoczonych tym, co znaleźli. “Wędkowanie” z użyciem magnesów wykorzystuje silny magnes do chwytania metalowych przedmiotów ukrytych lub zagubionych pod wodą. Jeśli chcesz złapać coś zagubionego na dnie jeziora, stawu lub rzeki, magnes neodymowy na linie może załatwić sprawę!

Czym cechują się magnesy neodymowe? 

Magnesy neodymowe mają bardzo dużą siłę przyciągania, jednak wiele czynników może wpłynąć na ich wydajność. Nierówne lub zakrzywione, skorodowane lub pomalowane powierzchnie nie pozwalają na trwałe połączenie. Innym czynnikiem jest kierunek, w którym magnes jest wyciągany podczas połowów. Siła uzyskana podczas ścinania (równoległa do powierzchni magnesu w przeciwieństwie do prostopadłej) znacznie zmniejsza siłę ciągnącą. Jest to szczególnie widoczne, gdy używa się dwustronnego magnesu ze śrubą oczkową na krawędzi. Z powodu tych i innych czynników sugerujemy, że lepiej wybrać magnes neodymowy o dużo większej sile, która znacznie przewyższa wartość, którą chcesz utrzymać.

Co musisz wiedzieć, wybierając magnes neodymowy?

Magnesy neodymowe możemy podzielić na dwa typy:

  1. ze względu na konstrukcję,
  2. ze względu na sposób mocowania liny.

Mocowanie od góry sprawdzi się w łowieniu z pomostów, mostów czy też to sprawdzenia studni. Taki magnes neodymowy jest również idealny do łowienia z łodzi. Magnesy neodymowe Black Magnet montowane z uchwytem od góry występują w sześciu mocach od 80 do 600 kg. Magnes z podwójnym mocowaniem to naprawdę najbardziej uniwersalny magnes, ponieważ śrubę oczkową można zamontować na górze lub z boku. Oprócz zalet górnego mocowania, magnes ten pozwala łowić w szybszych wodach i bardziej stromo pod nachyleniami. Montaż śruby oczkowej z boku umożliwia z kolei bardziej efektywne sprawdzenie dna zbiornika wodnego. Podwójne magnesy neodymowe Black Magnet z podwójnym mocowaniem występują w pięciu siłach od 120 do 600 kg.

Magnesy neodymowe cieszące się największą popularnością to modele:  F200x2, F300x2 oraz F400x2. Jeśli zastanawiasz się, jaki magnes neodymowy kupić, chcesz skorzystać z porad praktyków i specjalistów - zapraszamy do kontaktu. Podpowiemy jaki magnes będzie najlepiej dopasowany do Twoich oczekiwań i celów. 

Sprawdź również pozostałe kategorie naszego sklepu. Znajdziesz u na m.in. pinpointery, słuchawki do wykrywacza i inne niezbędne akcesoria do wykrywaczy metali.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zadzwoń do Nas!:

Telefon: 795 970 990

Email: biuro@detect.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
;
Sklep internetowy Shoper.pl