Opinie o Nas
Fisher F22 czy Garrett 250? Jaki wykrywacz wybrać 0
Fisher F22 czy Garrett 250? Jaki wykrywacz wybrać

Producenci wykrywaczy metali dostarczają modele wyposażone w różne funkcje - od ogólnego działania pod wodą, po zapamiętywanie ostatnich ustawień i wyświetlanie wielu danych na wyświetlaczu LCD. To oczekiwania użytkownika są najważniejszym kryterium decyzyjnym podczas kupowania detektora, więc przed wyborem modelu zastanów się nad tym, gdzie chcesz wykorzystywać urządzenie. W tym tekście zestawiamy dwa popularne, wysokiej jakości wykrywacze - Fisher F22 9" i Garrett ACE 250, które sprawdzą się zarówno u osób bez doświadczenia, jak i u tych, które stawiają sprzętom wysokie wymagania!

Wykrywacz metali Garrett ACE 250

Czym cechuje się wykrywacz metali Garrett ACE 250? Przede wszystkim wydajną i precyzyjną pracą. W czasie działania detektor pobiera mało prądu, a zasilanie odbywa się przy pomocy 4 baterii AA, które dołączone są do zestawu. To bardzo proste i jednocześnie ergonomiczne rozwiązanie. Wykrywacz metali Garrett ACE 250 ma 5 programów fabrycznych i umożliwia ustawienie dyskryminacji np. na stalowy złom. Dzięki temu eliminuje się z poszukiwań niepożądane przedmioty, które - gdyby dyskryminacja nie była uruchomiona - wywoływałyby sygnał o znalezieniu czegoś cennego. Poza tym urządzenie wyróżnia się bardzo dobrą czułością nawet na małe przedmioty. Ma tryb pinpoint służący namierzeniu celu i - co istotne dla komfortu użytkownika - duży wyświetlacz LCD. Do zestawu (oprócz wspomnianych baterii) dołączone są: wododporna cewka, osłona cewki, słuchawki i 2-letnia gwarancja producenta.

Wykrywacz metali Fisher F22 9"

Wykrywacz metali Fisher F22 9" jest całkowicie wodoodporny, więc można stosować go w każdych warunkach atmosferycznych. Wyposażony został w sondę eliptyczną, koncentryczną 9", dzięki której zasięg mierzenia konkretnego obszaru jest szeroki. Podobnie jak w modelu Garrett ACE 250, detektor metalu Fisher wzbogacony jest o pinpointer do dokładnego lokalizowania przedmiotów. W tym modelu również jest możliwość ustawienia dyskryminacji na niepożądane przedmioty. Fisher F22 9" to 4 tryby pracy: na biżuterię, na monety, na relikty i jeden tryb dowolny. Funkcją usprawniającą działanie jest z pewnością zapamiętanie ustawień po wyłączeniu detektora. Przy kolejnych poszukiwaniach nie trzeba ustawiać wszystkiego od nowa. Warto też zwrócić uwagę na wygodny wyświetlacz z dużą ilością danych - m.in. cyfrową identyfikacją znalezionych rzeczy i głębokości ich zalegania w ziemi. Wykrywacz metali Fisher F22 9" posiada automatyczne strojenie do gruntu.

Co wybrać - Fisher F22 czy Garrett 250?

Zarówno wykrywacz Fisher F22 9", jak i Garrett 250 wyróżniają się wysoką jakością i odpowiedzią na wymagania zaawansowanych poszukiwaczy skarbów! Mają nawet podobne ceny, więc rozumiemy, że decyzja o wyborze jednego z nich jest trudna. Kryterium decyzyjnym mogą być dla Ciebie np. warunki poszukiwań. Jeśli najbardziej zależy Ci na dużej czułości detektora i znalezieniu przedmiotów ukrytych głęboko pod ziemią, wybierz wykrywacz metali Garrett ACE 250. Jeśli z kolei priorytetem jest działanie modelu nawet przy obfitych opadach deszczu i dostęp do szczegółowych informacji dotyczących znalezisk, sięgnij po wykrywacz metalu Fisher F22.

Sprawdź też pozostałe wykrywacze Garrett i wykrywacze Fisher, jeśli chcesz mieć lepsze rozeznanie i samodzielnie porównać inne modele. Polecamy również przeczytać artykuł: Wykrywacz metali - jaki kupić? opublikowany na naszym blogu.

Pliki (1)

Komentarze do wpisu (0)

Zadzwoń do Nas!:

Telefon: 795 970 990

Email: biuro@detect.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
;
Sklep internetowy Shoper.pl